يكشنبه 6 خرداد 1397 - 14:30
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

فراهم شدن شرايط نرم افزاري و سخت افزاري در مساجد براي جذب جوانان و نوجوانان مؤثر است

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان، با بيان اين که همه ما براي بالندگي و رشد برنامه هاي فرهنگي مساجد مسئول هستيم اظهار کرد : بايد براي حضور بيشتر جوانان و نوجوانان به مساجد، شرايط نرم افزاري و سخت افزاري در اين پايگاه معنوي فراهم شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، حجت الاسلام جمال ياري در نشست ستاد رسيدگي به امور مساجد استان طي سخناني گفت : برنامه ريزي در مساجد نيازمند ايده هاي نو و ذهن هاي خلاق است.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان رشد و بالندگي مساجد را در گرو اجراي برنامه هاي اثرگذار ديني و فرهنگي دانست و خاطرنشان کرد: تقويت حضور جوانان و نوجوانان در مسجد با اجراي برنامه هاي اثرگذار فرهنگي و ديني محقق مي شود.

وي با اشاره به اين که امروز دشمنان با ابزارهاي فريبنده در پي هويت زدايي نسل جوان ما هستند، ادامه داد: ما نيز بايد شرايط نرم افزاري و سخت افزاري در مساجد را به گونه اي فراهم کنيم که سبب حضور جوانان و نوجوانان در اين پايگاه معنوي شود.

حجت الاسلام ياري تصريح کرد : روحانيون و مبلغين براي زنده نگه داشتن مساجد و احياء سنت هاي حسنه که تا کنون موجب پايداري دين مبين اسلام شده است نقش مؤثر و ارزشمندي دارند.

يكشنبه 24 شهريور 1392 - 9:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری