يكشنبه 28 بهمن 1397 - 2:58
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

عرضه لوازم التحرير ايراني در تبيان

فروشگاه مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان با نزديک شدن به ماه مهر و بازگشايي مدارس لوازم التحرير ايراني را در اختيار کاربران خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، فروشگاه مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان لوازم التحرير جديد و ايراني را در اختيار کاربران خود قرار داد.

مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در فروشگاه خود انواع کوله پشتي و کيف مدرسه قاصدک در رنگ ها و طرح هاي متنوع با ويژگي هاي خاص از جمله سبک، محکم و بادوام بودن، داراي بند پشتي ابري با پهناي مناسب، تهيه شده از پارچه ، آستر و مواد با کيفيت و مرغوب، داراي بند هاي تنظيم کننده کناري در دو طرف کوله ها و جيب هاي کشي مي باشند.

همچنين در اين فروشگاه مي توان انواع دفتر مشق 100 برگ ، 80 برگ و 50 برگ را در دو مدل پسرانه و دخترانه به سهولت انتخاب و خريداري کرد.

مداد رنگي 12 رنگ چوبي سينا، مداد رنگي 12 رنگ چوبي ثنا و ثمين ، مداد رنگي 12 رنگ پليمري سينا، مداد رنگي 12 رنگ پليمري ثنا و ثمين، از جمله ديگر محصولات بخش لوازم التحرير فروشگاه مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان است.

گفتني است، کليه لوازم التحرير ارائه شده در فروشگاه مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان با قيمت هايي استثنايي در اختيار کاربران قرار گرفته و علاقه مندان مي توانند با مراجعه به آدرس www.tebyan.net از لوازم التحرير اين فروشگاه بازديد و در صورت تمايل تهيه فرمايند.

شنبه 23 شهريور 1392 - 10:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری