دوشنبه 7 مهر 1399 - 9:56
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان بررسي کرد

کتاب « سازمان هاي امنيتي روس»

بخش کتاب و کتاب خواني مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان به معرفي کتابي با عنوان«سازمان هاي امنيتي روس» پرداخته است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در بخش کتاب و کتاب خواني خود به معرفي کتب مختلف مي پردازد که به نوعي آشنايي و مطالعه اين کتب براي جامعه امري ضروري محسوب مي شود و اين بار نيز فاطمه شفيعي براي اين بخش به معرفي کتابي در خصوص افشاگري هاي سازمان امنيتي روس توسط مصاحبه ها و گفتگوهاي پارتيک پنو روزنامه نگار و منتقد فرانسوي با فردي ناشناس معروف به آقاي ايکس با عنوان « سازمان هاي امنيتي روس » پرداخته است.

آقاي ايکس و پارتيک پنو در اين کتاب مي کوشند ضمن پاسخ دادن به اين پرسش ها خواننده را با سازو کار پيچيده و مخوف سازمان هاي امنيتي روسيه آشنا کنند. آقاي ايکس کيست؟ هيچ کس نمي داند. اما او از ده سال پيش اسرارش را در راديو " فرانس انتر" فاش مي کند. ماموريتي خطرناک و بي سابقه براي افشاي بيرحمانه ترين عمليات مخفي معاصر.

کتاب سازمان هاي امنيتي روس با ترجمه محمد سعيد عطارها، سال 1392 در تهران با 342 صفحه از طرف نشر نو منتشر و به بازار کتاب عرضه شده است.

در بخشي از اين کتاب مي خوانيم: «افرادي در امريکا و به ويژه در سازمان سيا هستند که تصميم دارند از بحران مجارستان بهره برداري کنند. ابزار موثر اين افراد همان راديوي اروپايي آزاد سات. جايي که طرفداران اخبار دروغ گوي سبقت را از روزنامه نگاران واقعي ربوده اند. اين دروغ پراکني ها بيشتر از اين جهت برايشان آسان است که از سوي مهاجران ضد کمونيست تاييد مي شوند، همان مهاجراني که بعضي شان در گذشته هواخواه متعصب و دو آتشه رژيم فاشيستي ديکتاتور هورتي بوده اند. راديوي اروپايي آزاد با پخش برنامه هايش به زبان مجاري مي کوشد نخست زمينه هاي اوج گيري جو شور و هيجان هاي فريبنده در کشور را فراهم اورد و سپس با تحريک حس ميهن دوستي مجارستانيها ، آنها را به شورش عليه دولت و سازش ناپذيري بيشتر در قبال آن ترغيب کند»

گفتني است علاقه مندان مي توانند اطلاعات بيشتر در خصوص اين کتاب را در آدرس www.tebyan.net مطالعه کنند.

شنبه 23 شهريور 1392 - 10:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری