يكشنبه 3 شهريور 1398 - 12:7
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

جشنواره قرآني کودک و نوجوان در شهرستان درميان برگزار شد

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري جشنواره قرآني کودک و نوجوان در دو بخش دختران و پسران در روستاي نوزاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: جشنواره قرآني کودک و نوجوان با حضور قرآن آموزان سطح شهرستان درميان در دو مقطع سني ابتدائي و راهنمايي در رشته هاي حفظ، مفاهيم و قرائت قرآن کريم در حسينيه مزار بي بي صاحبه روستاي نوزاد برگزار شد.

وي گفت: ما بايد از همين كودكي و نوجواني براي آشنايي بيشتر با اين كتاب انسان ساز تلاش كنيم كه يكي از راه هاي آشنايي بيشتر با قرآن شركت در جلسات آموزش، مسابقات و همين جشنواره هاي قرآني است.

حجت الاسلام نودهي گفت: اين جشنواره با هدف ايجاد فضاهاي قرآني در جامعه و گسترش فرهنگ قرآني، رقابت سالم و ارزشمند قرآني بين کودکان و نوجوانان، شناسايي رشد و هدايت استعدادهاي کودکان و نوجوانان به سمت و سوي قرآن کريم و ارتقاي سطح معلومات قرآني شرکت‌کنندگان برگزار شد.

وي افزود: در اين جشنواره 530 نفر شرکت کننده در گروه سني کودک و نوجوان حضور داشتند که در پايان مراسم به نفرات برتر هر رشته هدايايي از طرف اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان اهدا شد.

پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 9:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری