شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 17:47
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار سرپرست تبليغات اسلامي نهاوند با خانواده شهيد رشيد جگروند

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند با سرکشي از روستاي شيراوند با خانواده شهيد دوران دفاع مقدس رشيد جگروند ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين گروسي در راستاي سرکشي دوره اي از مناطق مختلف شهرستان نهاوند وارد روستاي شيراوند از توابع بخش خزل اين شهرستان شد.

وي در اين مراسم بعد از ديدار با اعضاي شوراي اسلامي، دهدار و هيئت امناي مساجد با حضور در منزل شهيد دوران دفاع مقدس رشيدجگروند با خانواده اين شهيد ديدار و گفنگو کرد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند گفت: شهادت واژه پاك و مقدسي است كه زبان از بيان اين جايگاه رفيع قاصر است و در شان و عظمت آنان همان بس كه مقام معظم رهبري فرموده است: يكي از وظايف مسئولان زنده نگاه داشتن حماسه و افتخار آفريني شهيدان است.

گروسي نقش شهدا را در زنده نگه داشتن تاريخ اسلام و تاريخ انقلاب اسلامي ازصدر اسلام تاكنون بسيار مهم برشمرد و افزود: ما مديون خون شهدا هستيم.

وي در حضور خانواده اين شهيد ادامه داد: ياد و خاطره شهدا فراموش نشدني است و وظيفه خطير ما خصوصا جوانان ادامه دادن راه آنان است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند اضافه کرد: تمام تلاش دشمنان اسلام دور کردن جوانان از اسلام و ارزش هاي انقلابي و خدايي است و خون و دعاي شهدا است که حافظ و پاسدار مردم و جوانان ايران اسلامي است.

چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 11:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری