چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 6:8
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

جوانان و دانشجويان از ترفندها و فريبکاري‌هاي هيئت حاکمه بر حذر باشند

رئيس اداره تبليغات اسلامي راور گفت : آيت‌الله طالقاني جوانان و دانشجويان را از ترفندها و فريبکاري‌هاي هيئت حاکمه بر حذر مي‌داشت.

به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام علي رضا احمدي بمناسبت 19 شهريور درگذشت عالم مجاهد مبارز آيت‌اللَّه سيد محمود طالقاني اولين امام جمعه تهران گفت : آيت‌الله طالقاني در غالب سخنراني‌هايش جوانان و دانشجويان را از ترفندها و فريبکاري‌هاي هيئت حاکمه بر حذر مي‌داشت و غالباً با نيش و کنايه شاه را مورد مواخذه قرار مي‌داد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي راور تصريح كرد : امام خميني(ره) در پيامي که به مناسبت درگذشت وي فرستاد، چنين گفت: «... او براي اسلام به منزله حضرت ابوذر بود، زبان گوياي او، چون شمشير مالک اشتر برنده بود و کوبنده، مرگ او زودرس بود و عمر او با برکت...خود نشان از مقام علمي و معنوي اين مرد بزرگ است.

احمدي ادامه داد : آقاي طالقاني يك عمر در جهاد و روشنگري و ارشاد گذراند. او يك شخصيتي بود كه از حبسي به حبس و از رنجي به رنج ديگر در رفت و آمد بود و هيچگاه در جهاد بزرگ خود سستي و سردي‏ نداشت..

وي در پايان گفت :ارادت خاص اين عالم مبارز به رهبري انقلاب، حكايت از تعبّد زايدالوصف ايشان در مسأله «ولايت فقيه» مي كرد. درباره ي امام مي گفت:

«من از دوران طلبگي از نزديك با ايشان بوده ام و افكار و نظريات و حسن سوابق ايشان، براي همه روشن و آشكار است. حضرت آيت الله العظمي خميني از همان آغاز، داراي تقدّس خاص و از هر جهت ممتاز بوده اند و هستند.

سه‌شنبه 19 شهريور 1392 - 12:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری