شنبه 27 دی 1399 - 9:3
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

سيزدهمين مرحله از طرح تقويت مباني اعتقادي با سخنراني دكتر خاموشي در شهرکرد برگزار شد

سيزدهمين مرحله از طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني با حضور حجت الاسلام والمسلمين سيد مهدي خاموشي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري،در سيزدهمين مرحله از اجراي اين طرح،حجت الاسلام دکتر سيد مهدي خاموشي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي در نشستي تخصصي که با حضور جمعي از فرهنگيان و استادان دانشگاه در سالن شهيد آويني شهرکرد برگزار شد درخصوص نقش جايگاه رسانه‌هاي جديد در سبک زندگي اسلامي سخنراني کرد.

 جايگاه عدالت و مداراي اجتماعي در سبک زندگي اسلامي و نقش وجدان کاري در سبک زندگي اسلامي از ديگر موضوعات سخنراني حجت الاسلام خاموشي در جلسات نشست عمومي و تخصصي طرح تقويت مباني اعتقادي است که روزهاي هجدهم و نوزدهم شهريور 92 در دانشگاه شهرکرد و مصلاي حضرت امام خميني(ره) اين شهر برگزار مي‌شود.

 رئيس سازمان تبليغات اسلامي کشور در مدت حضور خود در شهرکرد علاوه بر سخنراني در نشست هاي تخصصي طرح تقويت مباني اعتقادي همراه با آيت‌الله نوري همداني در اجتماع بزرگ اعضاء هيئات مذهبي و کانون مداحان چهارمحال و بختياري حضور مي‌يابد.

گفتني است، طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني با رويکرد سبک زندگي اسلامي با حضور انديشمندان برجسته ديني کشور و با همکاري دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد در اين شهر در حال اجراست.

سه‌شنبه 19 شهريور 1392 - 10:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری