دوشنبه 12 خرداد 1399 - 3:34
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم اختتاميه کلاس هاي تابستاني خانه قرآن روستاي آسفيچ

مسئول خانه قرآن روستاي آسفيچ وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از اختتاميه کلاس هاي تابستان اين مرکز قرآني خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان، خانم نظري مسئول خانه قرآن آل طاهاي روستاي آسفيچ با اعلام اين خبر گفت: مراسم اختتاميه کلاس هاي تابستان خانه قرآن آل طاهاي روستاي آسفيچ با حضور قرآن آموزان و والدين آنها در مسجد جامع روستاي برگزار شد.

وي به استقبال  جوانان و نوجوانان از اين کلاس ها اشاره کرد و بيان داشت: حضورجوانان و نوجوانان در اين گونه کلاس‌ها موجب ارتقاء بنيه اعتقادي و فکري آنان خواهد شد.

وي، ضمن گزارشي از برنامه‌هاي تابستان دانش‌آموزان و با اشاره به ضرورت توجه كامل و جامع به بحث اوقات فراغت دانش‌آموزان، گفت: تجربه نشان داده است كه وقتي از وقت آزاد جوانان و نوجوانان در مسير درست استفاده نشود اين انرژي و ظرفيت به سمت نادرستي هدايت مي‌شود كه استقبال از اين كلاس‌ها بيانگر اشتياق و خواست جوانان براي حضور در كلاس‌ها و مجامع ديني و قرآني است.

وي، برگزاري کلاس هاي آموزش روخواني و روانخواني ، مفاهيم، قرائت قرآن با اشاره، تفسير موضوعي و قرائت قرآن کريم، آموزش احکام ديني و مسابقه فرهنگي را از مهمترين برنامه‌هاي برگزار شده توسط اين خانه قرآن برشمرد.

گفتني است، در پايان اين مراسم، به نفرات برتر اين كلاس‌ها جوايزي اهدا شد.

دوشنبه 18 شهريور 1392 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری