پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 8:32
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

سرمايه گذاري براي جوانان جامعه را از نظر حفظ ارزش ها و فرهنگ، بيمه مي کند

عضو اصلي شوراي اسلامي شهر کبودراهنگ گفت: سرمايه گذاري براي جوانان جامعه را از نظر حفظ ارزش ها و فرهنگ، بيمه مي کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، سيد بهناز مجيدزاده عضو اصلي شوراي اسلامي شهر کبودراهنگ در همايش بانوان که به همت تبليغات اسلامي کبودراهنگ برگزار شد گفت: سرمايه گذاري براي جوانان جامعه را از نظر حفظ ارزش ها و فرهنگ، بيمه مي کند.

وي افزود: جوانان و نوجوانان در هر جامعه اي گنجينه هاي سرشاري هستند که اگر مربيان و متوليان براي اين قشر عظيم سرمايه گذاري شايسته انجام دهند جامعه آينده را از نظر سلامتي و حفظ ارزش ها و فرهنگ، بيمه کرده اند.

مجيدزاده با بيان اينکه جوان داراي خصوصيات عاطفي، اجتماعي و جسماني است افزود: با توجه به اين ويژگي ها، شيوه رفتاري ائمه با جوانان، و همچنين سخنان و دستور العمل هاي آن حضرت براي جوانان و برخورد با آنان، بهترين نسخه شفا بخش و راهگشا است.

وي يکي از علل دين گريزي برخي جوانان و نوجوانان عدم آگاهي به مسائل ديني دانست و گفت: اگر جوانان با آثار و برکات و احکام و معارف دين آشنا شوند، فاصله آنان با حقايق ديني کم خواهد شد.

عضو اصلي شوراي شهر کبودراهنگ به بيان فضايل و کرامات حضرت معصومه(س) پرداخت و از بانوان خواست تا ايشان را در تمام زمينه هاي زندگي براي خود الگو قرار دهند.

دوشنبه 18 شهريور 1392 - 11:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری