سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 6:45
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان خبر داد

طرح‌هاي جديد "شكرستان" در راه است

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان از طراحي نوشت‌افزار با طرح هاي جديد «شكرستان» در بازار لوازم‌التحرير تا پايان شهريور ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، محمد سرشار، رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان، از طراحي نوشت‌افزار با طرح‌هاي جديدي از «شكرستان» خبر داد و افزود: تاكنون نوشت‌افزارهاي ايراني اسلامي با 24 متنوع از مجموعه «شكرستان» عرضه شده است. قرار است به منظور ايجاد تنوع، چند طرح جديد به اين تعداد افزوده شود. در طراحي‌هاي جديد از شخصيت‌هاي ديگري از «شكرستان» استفاده شده است.

وي ادامه داد: تاكنون دفتر مشق، دفتر تحرير، دفتر آموزش زبان و دفتر يادداشت از جمله اقلامي است كه در فاز نخست با همكاري شركت آزاده، يكي از مؤسسات خصوصي، توليد و در بازار لوازم‌التحرير توزيع شده است. قرار است طرح‌هاي جديد تا پايان تابستان سال جاري و آغاز سال تحصيلي جديد در بازار لوازم‌التحرير توزيع شود. طرح‌ها در قالب‌هاي جديدي از نوشت‌افزار عرضه خواهد شد. توليد كاغذ كادو، پاك‌كن و حتي كيف مدرسه از اين جمله خواهد بود كه البته براساس اولويت‌هاي تعيين شده در بازار توزيع مي‌شود.

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان در ادامه از از توزيع نوشت‌افزار ايراني اسلامي «شكرستان» در شهرستان همزمان با تهران خبر داد و يادآور شد: تاكنون 250 هزار جلد دفتر مشق، دفتر تحرير و دفتر آموزش انگليسي همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد روانه بازار كتاب شده است.

شنبه 16 شهريور 1392 - 11:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری