يكشنبه 28 بهمن 1397 - 2:53
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبريک تبيان را پذيرا باشيد

موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان همزمان با يکم ذيعقده، طي اطلاعيه اي ميلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،واحد روابط عمومي موسسه تبيان اين اطلاعيه را منتشر کرده است.

در اين اطلاعيه آمده است:«مدينه، به يمن حضورت نوراني مي ‏شود و پنجره‏ها به شوق رويت، بازند. کوچه پس کوچه‏ هاي مدينه، به عطر دل انگيزت معطّر مي‏ گردند و سروهاي آزاد، به احترامت قيام مي‏ کنند.آرام، آرام بر پهنه گيتي حضور پر ولايتت، شکوفه به بار مي‏ آورد و نغمه دل نواز بلبلان را به گوش مي‏ رساند.آري! سخن از ولادت بانويي است که همچون زينب عليهاالسلام ، که براي قيام، قرباني دارد و خورشيد عاشورا را با صبرش تعريف کرد، او نيز با قدم‏هاي پر حياتش، به سرزمين کويري قم، حيات بخشيد و در رگ ايرانيان، خون حمايت از ولايت را جاري ساخت.

برايتان از بانويي سخن مي‏ گويم که بارگاه زيباييش، پناهگاه دل‏هاي عاشقي است که در جمکران بيتوته مي‏ کنند و به نيابت از شيعه، در نتيجه شب‏هاي کويري قم، سر بر آستان حرم حضرت دوست مي‏ سايند و براي ظهور گل نرگس، دعا مي‏ کنند و از بانوي کرامت، براي شکوفه دادن درخت اجابت، استمداد مي‏ طلبند.آري! از فاطمه سخن مي‏ گويم؛ فاطمه‏ اي که برادرش رضا عليه‏السلام او را معصومه ناميد.

معصومه عليهاالسلام ، تفسير معصوميت است که روزگاري در مدينه طلوع کرد.معصومه عليهاالسلام ، اقامت غربت است در روزگار غريب نگاه‏ها.معصومه عليهاالسلام ، تفسير بلند تبعيت است از ولايت»

علاقه مندان مي توانند براي آگاهي از مطالب ويژه دهه کرامت به نشانيhttp://www.tebyan.net/ مراجعه کنند.

شنبه 16 شهريور 1392 - 10:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری