جمعه 4 خرداد 1397 - 17:7
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

امامان جماعت از علاقه جوانان به فضاي اينترنت براي نشر دين استفاده کنند

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند کارآمدي بيشتر برنامه هاي فرهنگي در مساجد را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين گروسي در جمع چند نفر از هيئت امناي مسجد جامع شهر برزول با بيان اينکه مساجد مسئوليت نهادينه کردن فرهنگ دين و هدايت انديشه را در جامعه برعهده دارند گفت: برنامه هاي فرهنگي بايد به روز و کارآمدتر شود.

وي افزايش دايره مخاطبان جوان، تاثير برنامه هاي تبليغي در منطقه فعاليت و حضور مستمر جوانان در مساجد را از نشانه هاي کارآمدي برنامه هاي مساجد برشمرد و افزود: امامان جماعت موظفند فضاي مساجد را براي حضور جوانان جذاب كنند.

عضو شوراي فرهنگ عمومي با تاکيد بر بهره گيري از شيوه هاي نوين تربيتي براي آموزش احکام دين، خاطر نشان کرد: نوع برخورد هيات امنا، مجريان و امام جماعت نيز در جذب جوانان به مساجد و حضور مستمر آنان بسيار موثر است.

حجت الاسلام گروسي با اشاره به تاثيرات حضور جوانان در مساجد اذعان داشت: آشنايي هر چه بيشتر جوانان با آموزه هاي ديني و گرايش آنان به خداشناسي نقش موثري در پيشگيري از ناهنجاري هاي اجتماعي و اخلاقي جامعه دارد .

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند با ضروي خواندن تجهيز مساجد به امکانات رايانه اي و اينترنتي ، تصريح کرد : امامان جماعت از علاقه جوانان به فضاي اينترنت براي نشر دين استفاده کنند .

گفتني است، در اين نشست با حضور هيئت امناء، امام جماعت و چند نفر از معتمدان محلي مسائل فرهنگي مسجد جامع شهر برزول رسيدگي شد.

شنبه 16 شهريور 1392 - 10:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری