چهارشنبه 25 تير 1399 - 5:38
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

ثبت نام اينترنتي کارکنان 4 دستگاه فرهنگي تويسركان در مسابقه قرآني «تسنيم»

مديران و کارکنان 4 دستگاه‌ فرهنگي شهرستان تويسركان در دومين دوره مسابقات قرآني «تسنيم » شرکت مي کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي همدان، كارشناس قرآن اداره تبليغات اسلامي تويسركان گفت: ثبت نام اينترنتي دومين دوره مسابقات مفاهيم، حفظ و قرائت قرآن کريم با عنوان «تسنيم » ويژه مديران و كاركنان دستگاه‌هاي فرهنگي و همسران آنان همزمان با سزاسر كشور در اين شهرستان نيز انجام شد.

رضا شريفي راد هدف از برگزاري مسابقه قرآني تسنيم را ايجاد فضاي قرآني در بين مديران، كاركنان و همسران نهادهاي فرهنگي، انس با مفاهيم نوراني كلام وحي و ارتقاء معلومات قرآني آنان عنوان كرد.

وي يا بيان اينكه کارکنان رسمي، پيماني و قراردادي اداره تبليغات اسلامي، اتحاديه انجمن اسلامي دانش آموزان، اداره اوقاف و امور خيريه، بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش تويسركان با مراجعه به پايگاه اينترنتي تلاوت به نشاني www.telavat.com در اين مسابقات نام نويسي کردند، افزود: مسابقات تسنيم در رشته هاي حفظ، قرائت و مفاهيم و در دو مرحله استاني و کشوري به ترتيب در مهر و اسفند جاري به شکل حضوري و نيمه حضوري برگزار خواهد شد.

كارشناس قرآن اداره تبليغات اسلامي تويسركان ادامه داد: شرکت کنندگان در بخش حفظ در سه بخش((سوره هاي منتخب)) شامل سوره هاي مبارکه اسراء، مومنون، لقمان و حجرات، دو جزء پيوسته شامل اجزاء 1و2 يا 29و30 يا 1و30 و پنج جزء پيوسته رقابت مي کنند و در رشته مفاهيم هم سؤالات از کتاب تفسير سوره هاي منتخب طراحي مي شود.

شريفي يادآور شد: متقاضيان شرکت در رشته قرائت قرآن کريم اين مسابقات هم مي توانند در دو بخش تحقيق و ترتيل با هم رقابت کنند.

چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 9:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری