جمعه 4 خرداد 1397 - 8:0
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني رئيس تبليغات اسلامي فريدن در مراسم سوگواري شهادت امام جعفرصادق(ع)

حجت الاسلام يزدانبخش قاسمي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان فريدن در مراسم سوگواري شهادت امام جعفرصادق(عليه السلام) طي سخناني مطالبي در خصوص سيره آن حضرت بيان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(عليه السلام) مراسمي در روز دوشنبه 11 شهريور 92 بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن مجتبي(عليه السلام) شهر داران برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام يزدانبخش قاسمي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان فريدن، به تاريخ زندگي امام صادق(عليه السلام) اشاره مختصري داشت و سپس به بيان حديثي از آن حضرت پرداخت و گفت: امام صادق(عليه اسلام) ضمن ابلاغ سلام به پيروانش آنها را سفارش به تقوا، ورع، تلاش در را خدا، راستي در گفتار، اداء امانت، طول سجود وحسن همجواري توصيه فرموده و درباره با ساير مسلمانان سفارش مي کند که با آنها نماز بخوانيد و حقوق آنها را رعايت نماييد.

وي در ادامه به حديث "کونوا لنا زينا و لا تکونوا علينا شينا" اشاره کرد و افزود: انجام دستورات ائمه(عليهم السلام) ما را زينت آنها قرار خواهد داد و عدم پيروي از آنها مايه عيب آن بزرگواران خواهد شد، لذا بر ما واجب است تا به گونه اي رفتار کنيم تا بهترين زينت براي اهل بيت(عليهم السلام) باشم.

سه‌شنبه 12 شهريور 1392 - 19:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری