جمعه 1 تير 1397 - 12:11
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام زاهدي:

مهمترين هدف سازمان تبليغات اسلامي تقويت ايمان در جوانان است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهديشهر گفت: تقويت ايمان و اعتقادات ديني در جوانان و نوجوانان از اهداف مهم سازمان تبليغات اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام غلامرضا زاهدي پيش از ظهر سه شنبه در مراسم اختتاميه طرح تابستاني بوستان معرفت شهرستان مهديشهر در فرهنگسراي نيستان اين شهر ضمن بيان اينکه تقوت ايمان در نسل جوان از اهداف مهم سازمان تبليغات اسلامي است افزود: جوانان و نوجوانان بايد بسوي معارف اسلامي و تقويت ايمان و اعتقادات ديني گام بر دارند که اين امر يکي از اهداف مهم اين نهاد فرهنگي است.

وي با تاکيد بر اينکه مومن هرگز در بن بست نمي ماند اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کريم سوره طلاق آيه 1و2 ميفرمايد "هرکس خداترس و پرهيزکار باشد خداوند راه خارج شدن از گناهان و بلا و حوادث سخت عالم را بر او مي گشايد".

زاهدي تصريح کرد: در چهار پايگاه تابستاني بوستان معرفت 238 نفر شرکت داشتندکه از اين تعداد 127 نفر دانش آموز دختر و 111 نفر پسر بودند.

اين مراسم در فرهنگسراي نيستان مهديشهر برگزار شد و به دانش آموزان برگزيده در رشته هاي مختلف شرکت کننده در کلاس هاي اوقات فراغت جوائزي به رسم ياد بود اهداء شد.

سه‌شنبه 12 شهريور 1392 - 19:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری