يكشنبه 6 خرداد 1397 - 14:32
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي بانه :

مراسم سوگواري شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در حسينيه بانه برگزار شد

روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي بانه از برگزاري مراسم سوگواري شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در حسينيه خاتم الانبياء در اين شهرستان خبرداد و گفت: اين مراسم به همت اداره تبليغات اسلامي ان شهرستان برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان؛ مراسم سوگواري شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در روز دوشنبه يازدهم شهريور ماه سال جاري بعداز اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور اقشار مختلف مردم بويژه نيروهاي غير بومي و عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت درمحل حسنيه خاتم الانبياي بانه برگزار شد .

اين مراسم پر فيض به همت اداره تبليغات اسلامي و همکاري هيئت هاي مذهبي در فضاي معنوي خاصي با حضور برادران و خواهران برگزار شد و جمع کثيري در اين مراسم حضور داشتند .

در اين مراسم ضمن حضور حجت‌الاسلام کاوه رئيس اداره تبليغات اسلامي بانه برخي از مسئولين شهرستان بانه نيز حضور داشتند .

سخنران مراسم حجت‌الاسلام مالکي مسئول مرکز بزرگ اسلامي بانه بودند که با بيان سخناني از فضائل ارزشمند حضرت امام جعفر صادق (ع) نام بردند و گفتند : امام جعفر صادق (ع) نوري است که روشنگر راه مومنين شده و امامي است که موجب شده مذاهب شيعه و سني در جهان اسلام وحدت خود را حفظ کنند در واقع اين امام عزيز اميد وحدت را در دل مسلمين زنده کرده است و مسلمانان سني هم نهايت ارادت و عشق ورزي خود را به امام جعفر صادق (ع) نشان داده اند .

در خلال برگزاري مراسم حاج نادر جمشيدي مداح اهل بيت عصمت و طهارت در وصف امام جعفر صادق (ع) و شب شهادت اين بزرگوار مداحي و نوحه سرايي نمودند

ضمنا" از شرکت کنندگان در مراسم به عنوان اطعام نذري شب شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) براي صرف شام پذيرايي شد .

سه‌شنبه 12 شهريور 1392 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری