پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 5:45
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح گزارش اعزام شهرستان نطنز در ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام مجيدي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان نطنز برنامه اعزام در ماه مبارک رمضان را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، حجت الاسلام مجيدي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان نطنز از حضور 55 روحاني در مساجد روستاهاي و نقاط مختلف شهرستان نطنز خبر داد.

وي با اعلام اين خبر اظهار داشت: از اين تعداد 11 نفر اعزامي از سوي دفتر تبليغات بوده اند که 4 نفر در قالب طرح اوقات فراغت تابستان و 7 نفر ديگر در قالب اعزام ماه رمضان، 5 نفر نيز از حوزه علميه کاشان و 10 نفر اعزامي از سوي دفتر طرح هجرت با هماهنگي رابط اين دفتر توسط اداره تبليغات اسلامي به روستاها اعزام شده اند.

وي افزود: همچنين 5 روحاني مستقر اداره تبليغات اسلامي و 5 روحاني طرح هجرت يکساله نيز در روستاها و مناطق اعزامي مشغول فعاليت تبليغي در ماه رمضان بوده اند و ساير روحانيون نيز ائمه جماعات راتب مساجد بوده اند.

حجت الاسلام مجيدي افزود: مبلغين اعزامي با هدف ارتقاء بينش اعتقادي و ديني آحاد مردم و همچنين بصيرت بخشي به آنان تحت عنوان سنگربانان عرصه تبليغ در مساجد و مراکز مختلف ، به مقابله همه جانبه با هجمه و ناتوي فرهنگي دشمن مي پردازند و با بهره گيري از آيات نوراني قرآن کريم و روايات و احاديث اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام ) فرهنگ دين و قرآن را در جامعه ترويج مي دهند.

سه‌شنبه 12 شهريور 1392 - 11:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری