دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 3:56
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان تسليت مي گويد

تارنماي فرهنگي اطلاع رساني تبيان با ارسال کارت پستال شهادت امام جعفر صادق(عليه السلام) رييس مذهب جعفري را تسليت مي گويد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،باشگاه کاربران موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان با تهيه کارت پستال تسليت شهادت حضرت امام صادق(ع) اين مصيبت عظيم را تسليت مي گويد.

ارسال اين کارت پستالها از طريق پست الکترونيک صورت گرفته و با جمله دلخواه فرستنده به نشاني گيرنده ارسال خواهد شد.

باشگاه کاربران در مقدمه ارسال اين کارت پستالها مي نويسد:«بغضِ غريبي گلوي عالم را مي‌فشارد و سنگيني داغي جان‌سوز، بر قلب زمين زخم مي‌زند...ملائک، کوچه پس‌کوچه‌هاي مدينه را در پيِ مرد بي‌نظيري مي‌گردند که محضرِ مبارکش، منبع فيض آسماني بود؛ اما چه سود که اينک خوشه‌هاي زهرآگينِ کينه منصور، قلب سپيدش را هزار پاره کرده است.

مدينه از برکت نفس او سبز مي‌شد و آفتاب صداقت از منزلگاه انديشه‌اش برمي‌تابيد. با کلامش حق را بالنده مي‌کرد و با قيامش در نيمه شب‌هاي تاريک و با کوله‌باري از هديه، مستمندان و بينوايان را دلشاد مي‌ساخت.چهره‌اي دوست‌داشتني، رفتاري سنجيده و متين، سينه‌اي انبوه از يقين و تلاشي گسترده در راه دين داشت...لقبش صادق بود و تمام گفتار و احاديثش صادقانه. وقتي بزرگواري و صداقتش مثل آفتابِ اول صبح مي‌درخشيد، حتي کوردل‌ترين دشمن اهل‌بيت هم به سپيدي صفاتش گواهي مي‌داد...وقتي چشمه‌ي علم و دانش جعفري، بي‌امان مي‌جوشيد، خواه مسلمان بودند يا نه، از گرداگردِ عالم به محضر درسش مي‌شتافتند. رۆساي مذاهب در محضرش زانوي ادب مي‌زدند و سرکش‌ترين دشمنانِ خدا نيز، به مقام شامخ او اعتراف مي‌کردند. اينک، چگونه شيعه به رئيس مذهب خود مباهات نکند؟ حال آنکه وسعت اين مکتب الهي، شرق و غرب عالم را در زير پرچم حقانيت خود گرد آورده است.»

علاقه مندان مي توانند براي ارسال اين کارت پستال به نشاني tebyan.net مراجعه کنند.

دوشنبه 11 شهريور 1392 - 19:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری