جمعه 31 فروردين 1397 - 21:1
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم سوگواري شهادت امام صادق(ع) در حسينيه انصارالحسين(ع) هويزه

رييس اداره تبليغات اسلامي هويزه از برگزاري مراسم شهادت امام صادق(ع) به مدت دو شب با حضور خطبا و مداحان اهل‌بيت(ع) در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، ميثم ساکي، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان هويزه بيان کرد: گرامي داشت مناسبت‌هاي مربوط به اهل‌بيت(ع) از اموري است که سعادت جامعه را در پي خواهد داشت و در حديث آمده است«رحم الله من احيا امرنا» و خود اين مناسبت‌ها فرصتي است تا بتوان با اين بزرگواران بيشتر آشنا شويم و حقانيت دين مبين اسلام را بفهميم و در امور زندگي خود بکار گيريم و آنها را خط مشي خود قرار دهيم لذا به نظر مي‌رسد تاکيداتي که از سوي اهل‌بيت(ع) در زنده نگه داشتن اين ايام مي‌شود فلسفه‌اش همين مسائل باشد.

وي افزود: به‌مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) در مساجد و مراکز ديني شهرستان هويزه از جمله حسينيه انصار الحسين(ع) مراسم عزاداري به مدت دو شب با حضور آيت الله سيد علي حسيني، حجت‌الاسلام محمد ساکي و مداحان حاج احمد طرفي، احمد سواري برگزار شد.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان هويزه در ادامه گفت: اين مراسم که با حمايت اداره تبليغات اسلامي شهرستان، روابط عمومي شهرداري، شوراي اسلامي شهر هويزه، همکاري هيئت خدام الزهرا(س) و مجمع باب الحوائج برگزار شد.

دوشنبه 11 شهريور 1392 - 19:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری