پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 19:26
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز خبر داد

تجليل از قاريان جزء خواني قرآن كريم در رمضان 1392

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرزاز برگزاري مراسم تجليل از قاريان جزء خواني قرآن كريم در رمضان 1392 خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات استان قزوين ،امين پور اميني مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز روز نهم شهريور 92 با اعلام اين خبرگفت: درپايان مراسم محفل اُنس با قرآن کريم در مسجد جامه شهر محمديه برگزار شد يا حضور فرماندار و مسئولين شهرستان البرز از قاريان قرآن کريم و برگزارکنندگان جزء خواني قرآن کريم در طول ماه مبارک رمضان تقدير و تجليل شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز در اين مراسم گفت : قرآن بالاترين راهنماي زندگي بشر است و همواره انسان را در همه زمينه هاي زندگي از جمله زمينه هاي اخلاقي و اجتماعي هدايت مي کند، پس هيچگاه نبايد از آن غافل شويم.

وي تصريح کرد: برگزاري اينگونه محافل نوراني موجب تقويت روحيه و انگيزه انسان و ايجاد نشاط و شادابي و صميميت در محيط کار و زندگي افراد مي شود و لازم است همديگر را براي برگزاري چنين محافل نوراني تشويق و ترغيب کنيم.

گفتني است: در پايان رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز از زحمات و تلاش هاي حجت الاسلام اباذر رخ فيروز ، حسن رفعتي و از قاريان شهر جهت قرائت و تلاوت قرآن کريم در طول ماه مبارک رمضان در مسجد جامع محمديه تقدير و تشکر کرد.

يكشنبه 10 شهريور 1392 - 13:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری