سه‌شنبه 1 خرداد 1397 - 18:35
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

سوگواري 40 هيئت مذهبي بندرماهشهر در شهادت رييس مذهب تشيع

مراسم عزاداري شهادت رييس مذهب تشيع حضرت امام صادق(ع) در بندرماهشهر در ايام صادقيه به همّت 40 هيئت مذهبي اين شهرستان برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام سيد علي رضوي، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بندرماهشهر با بيان اين مطلب، گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) هيئات مذهبي شهرستان با برپايي مراسم و راه اندازي دسته‌هاي عزاداري در سوگ شهادت رييس مذهب تشيع به نوحه خواني و سوگواري مي‌پردازند.

وي افزود: دين مبين اسلام مديون امام جعفر صادق(ع)، امام ششم شيعيان است و آن حضرت در نشر فرهنگ ديني و تبيين و حفظ آن از شبهات متعدد سهم ويژه‌اي دارد.

رضوي تصريح کرد: در شب، روز و شام سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) 40 هيئت مذهبي فعال در سطح شهر و روستاهاي شهرستان بندرماهشهر برنامه عزاداري و سوگواري خواهند داشت و در همين راستا هيئات مذهبي خواهران نيز مراسم‌هاي ارزشمندي را با دعوت از سخنرانان توانمند و ذاکران اهل‌بيت(ع) در سطح شهرستان برپا مي‌كنند.

رييس اداره تبليغات اسلامي بندرماهشهر اظهار کرد: به شهادت منابع موثق اهل سنت در کلاس درس امام صادق(ع) 4000 نفر در علوم مختلف مشغول علم آموزي از محضر آن حضرت بودند.

يكشنبه 10 شهريور 1392 - 7:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری