جمعه 1 تير 1397 - 12:4
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس تبليغات اسلامي شميرانات در مراسم اختتاميه طرح اوقات فراغت تابستاني عنوان کرد:

افزايش کمي و کيفي طرح راهي مناسب براي دوري جوانان از آسيب هاي اجتماعي

رئيس تبليغات اسلامي شميرانات در مراسم اختتاميه طرح اوقات فراغت با اشاره به افزايش کمي و کيفي طرح اوقات فراغت، آن را راهي مناسب براي دوري جوانان و نوجوانان از آسيب هاي اجتماعي دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان تهران، عليرضا انصاري، مسئول روابط عمومي تبليغات اسلامي شميرانات با اعلام اين خبر گفت: همزمان با نزديک شدن به پايان تابستان، تبليغات اسلامي شميرانات ضمن مراسمي اختتاميه طرح فراغت تابستاني پايگاه هاي خود را برگزار کرد.

انصاري خاطرنشان کرد: سخنران اين مراسم حجت الاسلام محمدرضا مبارکي زاده، رئيس تبليغات اسلامي شميرانات طي سخناني هدف از ايجاد چنين پايگاه هايي را در ايام فراغت دانش آموزان يادآور شد و افزود: پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي که جوانان و نوجوانان را تهديد مي کند از جمله مهمترين اين هدف هاست و ابراز اميدواري کرد تا با افزايش کمي و کيفي اين طرح بتوان هرچه بيشتر جوانان و نوجوانان را از قرار گرفتن در معرض آسيب هاي اجتماعي همچون اعتياد و مشکلات نابهنجاري و اخلاقي در خانواده و اجتماع دور کرد.

وي با اشاره به رضايت خانواده هاي دانش آموزان شرکت کننده از اين طرح بر اهميت استمرار چنين طرح هايي تاکيد کرد و مراتب تشکر خود را از دست اندرکاران اين طرح بخصوص حجت الاسلام اکبر زوبين، کارشناس فرهنگي اين اداره و مسئول طرح و همچنين عبدالله دربندسري، کارشناس قرآني اين اداره اعلام کرد.

لازم به ذکر است، در مراسم اختتاميه اين طرح 45 نفر از دانش آموزان منتخب در مقطع سني 10 تا 18سال، جوايز خود را از دست رئيس تبليغات اسلامي شميرانات دريافت کردند و سپس از مسئولين، رابطين فرهنگي و مربيان پايگاه هاي تابستاني مساجد، موسسات قرآني و کانون هاي فرهنگي شميرانات با اهداي لوح تقدير و هدايايي تجليل شايسته به عمل آمد.

گفتني است، مراسم اختتاميه مذکور يکشنبه 3 شهريور ماه جاري ساعت 10 صبح الي 12 در سالن اجتماعات تبليغات اسلامي شميرانات برگزار شد.

شنبه 9 شهريور 1392 - 12:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری