جمعه 1 تير 1397 - 12:9
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام شامل رحيم پور؛

آگاه سازي جوانان از مضرات مواد مخدر راه موثر پيشگيري از اعتياد است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار گفت: آگاه سازي و توسعه آموزش در زمنيه مضرات مواد مخدر به جوانان در زمينه مواد مخدر راه موثر پيشگيري از اعتياد است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام شامل رحيم پور در جلسه شوراي فرعيم مبارزه با مواد مخدر گفت: براي مبارزه با اين پديده بايد تمام دستگاه‌هاي و نهادهاي اجرايي به همراه مردم وارد کار شوند.

وي با اشاره به عملکرد روحانيون شهرستان در ماه مبارک رمضان و تبليغ در منابر و مجالس افزود: استفاده از فرصت‌هايي كه مبلغان و روحانيان براي بيان مسائل مرتبط با اعتياد و مواد مخدر دارند را يكي از راه‌هاي پيشگيري از دام اعتياد عنوان كرد.

حجت الاسلام رحيم پور موضوع آموزش را مهم ارزيابي کرد و خاطر نشان ساخت: آموزش و آگاه سازي جوانان و نوجوانان از خطرات ناشي از مصرف مواد مخدر به عنوان يکي از روش هاي مقابله با اين بلاي خانمان سوز است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار افزود: فرهنگ سازي، هدايت و برنامه ريزي و برانگيختن احساسات عمومي نسبت به آثار مخرب و ويرانگر مصرف مواد مخدر و نيز ارائه آموزش هاي لازم از راهکارهاي پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر است.

پنجشنبه 7 شهريور 1392 - 10:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری