دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 3:57
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

تقويت اعتقادات ديني جوانان نيازمند اجراي برنامه‌هاي محتوايي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهوگفت: تقويت اعتقادات ديني جوانان موجب خنثي کردن هجمه‌هاي فرهنگي دشمنان مي‌شود که اين در گرو اجراي کارهاي محتوايي است.

به گزارش روابط‌عمومي‌اداره‌كل‌تبليغات‌اسلامي‌كرمانشاه،حجت‌الاسلام سيدجوادموسوي رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهودرسومين نشست ماهيانه بااعضاءکانون فرهنگي وتبليغي مرصاداين شهرستان گفت:اجراي مستمر برنامه‌هاي مذهبي و فرهنگي مهمترين عامل در تقويت آموزه‌هاي ديني به شمار مي‌رودوتا زماني كه باورهاي ديني و قرآني در اولويت برنامه‌ها قرار داشته باشد، جامعه در مقابل تهديدهاي فرهنگي دشمنان بيمه است.

وي تصريح کرد:اجراي برنامه‌هاي فرهنگي در تقويت آموزه‌هاي ديني و فرهنگ جوانان بسيارتاثير گذار است و اداره تبليغات اسلامي دالاهو از اجراي برنامه‌هاي فرهنگي به ويژه درمناطق محروم اين شهرستان استقبال خواهد كرد .

موسوي با تاکيد بر ضرورت توجه بيشتر نهادهاي فرهنگي جامعه به تقويت فرهنگ عمومي، افزود: بايد تمام دستگاه‌هايي که به نحوي متولي ترويج فرهنگ در جامعه هستند نقش خود را به خوبي ايفا کنند.

اين مقام فرهنگي تقويت بنيه و زيرساخت‌هاي ديني جوانان را از اولويت‌هاي حوزه فرهنگ عنوان کرد و افزود: اين اقدام مي‌تواند از طريق کمک به تشکل‌هاي فرهنگي و مذهبي با دوري گزيدن از افراط و تفريط‌هاي مخرب انجام پذيرد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي دالاهودرپايان گفت:افزايش عمق ديني جوانان، کادرسازي براي فعاليت‌هاي هم راستا در زمينه اسلام و انقلاب و همچنين ارائه مهارت‌ها و سبک زندگي مبتني بر تأکيدات رهبري از جمله مباحث مورد نياز در حوزه جوان محسوب مي‌شود.

گفتني است، اين جلسه5شهريور92برگزارشد.

چهارشنبه 6 شهريور 1392 - 9:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری