شنبه 10 اسفند 1398 - 0:6
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

دولت آبادي:

باشگاه تئاتر كودك و نوجوان راه اندازي مي شود

مدير دفتر تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري از راه اندازي باشگاه تئاتر كودك ونوجوان در اين نهاد فرهنگي در آينده نزديك خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، «حسن دولت آبادي» با بيان اينكه باشگاه تئاتر كودك و نوجوان در حال راه اندازي است، افزود: مقدمات اين كار با جمع آوري شش هزار شماره تلفن از مخاطبان و ارائه كارت به تماشاگران و خانواده هايي كه صبح ها براي ديدن نمايش هاي كودك و نوجوان مي آمدند؛ تا حدود بسياري انجام شده است.

وي ادامه داد: برخي خانواده ها هم در بازار تئاتر كودك و نوجوان كه ما در آن شركت داشته ايم؛ فرم هاي عضويت در باشگاه را پر كرده اند.

دولت آبادي با تاكيد بر آنكه شرايط برپايي باشگاه تئاتر كودك و نوجوان مشخص است خاطرنشان كرد: هر كودكي كه كارت هاي مخصوص باشگاه را دريافت كند، مي تواند با سه همراه تئاتر هاي كودك حوزه هنري را ببيند و در برنامه هاي جنبي اين دفتر نيز شركت كند.

وي ادامه داد: اين مخاطبان براي جشنواره تئاتر كودك و نوجوان سوره هم دعوت مي شوند تا در صورت علاقه از آثار كودك و نوجوان استفاده كنند.

اين نويسنده و پژوهشگر تئاتر با بيان آنكه همزمان با شروع فعاليت باشگاه تئاتر كودك و نوجوان، اجراي بعداز ظهر در حوزه هنري داير خواهد بود درباره فعاليت هاي توليدي اين دفتر گفت: درحال توليد تعدادي نمايش كودك و نوجوان هستيم تا هم براي باشگاه مخاطبان و هم اجرا در مدارس آماده شوند.

وي درباره اجراي گروه هاي نمايشي شهرستاني در تهران گفت: اين گروه ها مي توانند با همكاري حوزه هنري استان مربوطه همانند سال گذشته در تهران اجرا داشته باشند و همچنين گروه هاي تهراني هم در صورت تمايل مي توانند در حوزه هنري اثر خود را به روي صحنه ببرند.

سه‌شنبه 5 شهريور 1392 - 10:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری