شنبه 27 دی 1399 - 3:8
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان:

دفتر مشق‌هاي «شكرستان» در 24 طرح وارد بازار شد

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان با اشاره به اينكه دفتر مشق‌هاي «شكرستان» در 24 طرح وارد بازار شده است، گفت: امسال فقط دفترهاي مشق را توزيع مي‌كنيم، اما تا پايان سال برخي از لوازم التحرير و تزئين اتاق كودك عرضه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، محمد سرشار، رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان، ضمن اعلام خبر توزيع لوازم‌التحرير با طرح «شكرستان» اظهار داشت: دفترهاي مشق شكرستان در 24 طرح توليد شده و تقريبا از 20 مرداد توزيع آن در بازار لوازم‌التحرير آغاز شده است.

به گفته سرشار، توليد اين دفاتر مشق را يكي از سه شركت بزرگ توليد لوازم‌التحرير يعني آزاده بر عهده دارد و مخاطب اين دفترهاي مشق عموم مردم هستند، كه از طريق فروشگاه‌هاي لوازم‌التحرير مي‌توانند اين دفترها را تهيه كنند.

رئيس حوزه هنري كودك و نوجوان با تاكيد بر اينكه بنكداران اين دفاتر را تهيه و ميان فروشگاه‌ها توزيع مي‌كنند، عنوان داشت: امسال فقط دفترهاي مشق را توزيع مي‌كنيم، اما تا پايان سال برخي از لوازم تحرير و تزئين اتاق كودك هم توليد و به بازار عرضه مي‌شود.

وي پيرامون قيمت‌ها اين دفترچه‌ها ابراز داشت: قيمت‌ها همانند ساير لوازم‌التحريري است كه شركت‌ها ديگر تهيه كرده‌اند، اما كيفيت چاپ و كاغذ اين دفترچه‌هاي شكرستان بالاتر از ساير محصولات مشابه است.

سرشار ضمن اشاره به تفاوت دفترهاي شكرستان با ساير دفترهاي توليد شده، ادامه داد: كيفيت دفتر مشق‌هاي شكرستان بالا بوده و دايره مخاطبان كشوري داشته و محدود به طبقه خاصي نمي‌شود، حتي از نمونه‌هاي مشابه خارجي هم با كيفيت‌تر است.

دفتر مشق، دفتر تحرير، دفتر آموزش زبان و دفتر يادداشت از جمله اين اقلام است كه در فاز نخست با همكاري شركت آزاده، يكي از مؤسسات خصوصي، توليد شده است. حوزه هنري يكي از مراكزي است كه در كنار هفت شركت و مؤسسه توليدكننده ديگر اقدام به طراحي دفاتر مشق با طرح ايراني اسلامي كرده است.

هم‌اكنون توزيع اين اقلام در بازار تهران آغاز شده و به زودي در شهرستان‌ها هم توزيع خواهد شد. شركت آزاده يكي از شركت‌هاي مطرح در توليد نوشت‌افزار است. توزيع دفتر «شكرستان» به گونه‌اي انجام خواهد شد كه خريد آن براي خانواده‌ها مشكل مالي ايجاد نمي‌كند و به صورتي تعيين شده است كه بتواند با اقلام مشابه در بازار رقابت كند.

علاقه‌مندان براي مشاهده طرح‌هاي اين نوشت‌افزارها مي‌توانند به نمايشگاهي كه در حال حاضر در محل مصلاي تهران برگزار مي‌شود مراجعه كنند.

سرشار پيش از اين اعلام كرده بود كه يكي از پروژه‌هايي كه از بدو تاسيس حوزه هنري پيگيري كرديم محصول جانبي مجموعه شكرستان بوده است، كه ان‌شاءالله از اول مرداد ماه دفتر مشق شكرستان وارد بازار مي‌شود.

يكشنبه 3 شهريور 1392 - 20:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری