دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 3:41
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

علت شکست انقلاب مصر بي‌توجهي به هشدار‌ها و تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان انار گفت:علت شکست انقلاب مصر بي‌توجهي به هشدار‌ها و تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت‌الاسلام حسن منتظري در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته ، محکمه وجدان در درون انسان‌ها را دليلي بر محکمه عدل الهي در آخرت دانست و اظهار داشت: زماني که در اين عالم کوچک وجود انسان محکمه و دادگاهي به نام وجدان وجود دارد، چگونه در‌ عالم‌ آخرت محکمه عدلي وجود نداشته باشد.

وي با گراميداشت هفته دولت از خدمات دولت نهم و دهم تجليل کرد و گفت: ملت ايران در آستانه هفته دولت و سالروز شهادت شهيدان رجايي و باهنر شاهد معرفي کابينه دولت يازدهم هستند و مهم‌ترين انتظار ملت ايران حفظ عزت و استقلال نظام اسلامي، دفاع از حقوق حقه ملت ايران، حل مشکلات مردم و پيروي از فرامين و رهنمود‌هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي هستند.

منتظري اوضاع کشور مصر را تأسف‌بار خواند و افزود:‌ با زنداني شدن انقلابي‌ها و رهبران اخوان‌المسلمين و سرکوب مردم توسط ارتش مصر و از سويي آزادي حسني مبارک شاهد افول و سقوط انقلاب مردم مصر هستيم.

خطيب جمعه شهربابک ‌علت شکست انقلاب مصر را بي‌توجهي به هشدار‌ها و تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامي دانست و عنوان کرد: عدم حفاظت از امانت بزرگ انقلاب، غرور و ساده‌انگاري اعتماد به آمريکا و رضايت به کار رژيم صهيونيستي مهم‌ترين علل شکست انقلاب مصر بود.

يكشنبه 3 شهريور 1392 - 11:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری