جمعه 1 تير 1397 - 12:1
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي ايلام؛

هيئات امناي مساجد نقش مهم و اساسي در تربيت و جذب جوانان به مساجد را دارند

مدير کل تبليغات اسلامي استان ايلام در همايش ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج در ايلام گفت: هيئات امناي مساجد نقش مهم و اساسي در تربيت و جذب جوانان به مساجد را دارند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام ،حجت‌الاسلام شريفي راد مدير کل تبليغات اسلامي استان ايلام در اولين همايش ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج در استان ايلام گفت: انقلاب اسلامي از دل مساجد بيرون آمد و به پيروزي رسيد.

حجت‌الاسلام شريفي راد ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج گفت:مسجد را پايگاه اساسي دين دانست و افزود: بايد به نقش هيات امناء اهميت ويژه داد،چرا که اين اعضاي هيئات امناي مساجد هستند که در سختي ها و در حالي که ما در آرامش خاطر به سر مي بريم و براي اقامه نماز به مساجد مي رويم، اعضاي هيات امناء در حال برنامه ريزي و ساخت و احداث و ساير فعاليت هاي عمراني و فرهنگي جهت مساجد هستند.

مدير کل تبليغات ايلام تصريح کرد، شوراي سياست گذاري مساجد بايد تشکيل شود تا از موازي کاري نهاد هايي که در امر مساجد دخيل هستند جلوگيري کرد.

اين برنامه با حضور مسئولين و ائمه جمعه و جماعات و همچنين فعالان هيئات امناء مساجد استان ايلام در دفتر نماينده ولي فقيه ايلام وبه مناسبت بزرگداشت هفته مساجد برگزارشد.

اين رويداد درتاريخ پنج شنبه 31مرداد92صورت گرفت.

شنبه 2 شهريور 1392 - 12:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری