دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 3:46
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مشارکت جوانان فعال قرآني با اداره تبليغات اسلامي قاين در اجراي برنامه هاي فرهنگي

جوانان فعال قرآني شهرستان قاين در اجراي برنامه هاي فرهنگي و مذهبي مساجد با اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان، همکاري همه جانبه دارند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام مهدي صحراگرد کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين و مسئول امور مساجد اين اداره، با بيان اين مطلب اظهار داشت: در طول سال گذشته، برنامه هاي فرهنگي و مذهبي متعددي در مساجد شهرستان قاين برگزار شده است.

وي ‌افزود: متنوع بودن برنامه‌هاي مساجد، استفاده از پيشنهادات جوانان در اجراي برنامه‌ها و واگذار كردن مسئوليت به آنان از عوامل جذب جوانان به مسجد در سال گذشته بوده است که انشاءلله اين روند در سطح بهتري در طول سال جاري ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام صحراگرد در ادامه اظهار داشت:‌ به منظور تجليل از جوانان و نوجوانان فعال قرآني و تشويق ديگران به مشاركت در برنامه‌هاي قرآني، فرهنگي و ديني به صورت دوره‌ اي از جوانان فعال قرآني تجليل خواهد شد.

وي، اقامه نماز جماعت در سه نوبت، قرائت دعا، تلاوت قرآن، بيان احكام و سخنراني در مناسبت‌هاي مختلف و اجراي گفتمان هاي ديني، اجتماعي و سياسي، آموزشي و غيره را از جمله برنامه‌هاي مساجد شهرستان قاين در طول سال گذشته برشمرد.

سه‌شنبه 29 مرداد 1392 - 8:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری