چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 23:39
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

عملکرد کانون قرآن تبليغات اسلامي نظرآباد در رمضان 1434 هجري تشريح شد

اصغر محمدي ،کارشناس قرآني تبليغات اسلامي شهرستان نظرآباد ،فعاليت هاي قرآني اين شهرستان در ماه مبارک رمضان 1434 را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، اصغر محمدي 26مرداد92 در گفتگويي با اشاره به فعاليت هاي قرآني کانون قرآن شهرستان نظرآباد در ماه مبارک رمضان گفت: کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي نظرآباد در راستاي توسعه مباني قرآني جامعه هدف برنامه هاي قرآني ماه رمضان را طي جلسات هماهنگي با موسسات و مجالس قرآني در سه محور دوره هاي آموزشي، جلسات جزء خواني و محافل انس با قرآن کريم مورد بررسي قرار داده و جهت اجرا به موسسات و جلسات قرآني ابلاغ کرد است.

وي گفت: در ماه رمضان علاوه بر برگزاري جلسات جزء خواني در مساجد و حسينيه ها، تعداد 80 کلاس آموزش قرآن در رشته ها و سطوح مختلف در سطح شهرستان و روستاهاي تابعه برگزار شد.

محمدي ،برگزاري محافل انس با قرآن کريم را عامل مهمي در توسعه معنويت جامعه و گسترش فضاي قرآني و تشويق جوانان به انس با کلام وحي دانسته و يادآور شد: در طول رمضان با همکاري موسسات قرآني تعداد 4محفل انس با قرآن در شهر نظرآباد و بخش ها و روستاهاي تابعه، به ويژه مناطق محروم برگزار شد که با استقبال اقشار مختلف مردم روبرو شد.

دوشنبه 28 مرداد 1392 - 8:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری