چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 12:1
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

ثبت نام اينترنتي کارکنان 4 دستگاه فرهنگي تويسركان در مسابقه قرآني «تسنيم»

مديران و کارکنان 4 دستگاه‌ فرهنگي شهرستان تويسركان در دومين دوره مسابقات قرآني «تسنيم » شرکت مي کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي همدان، سرپرست اداره تبليغات اسلامي تويسركان گفت: ثبت نام اينترنتي دومين دوره مسابقات مفاهيم،حفظ و قرائت قرآن کريم با عنوان «تسنيم » ويژه مديران و كاركنان دستگاه‌هاي فرهنگي و همسران آنان همزمان با سزاسر كشور در اين شهرستان در حال انجام است.

حجت الاسلام علي كاروند هدف از برگزاري مسابقه قرآني تسنيم را ايجاد فضاي قرآني در بين مديران، كاركنان و همسران نهادهاي فرهنگي، انس با مفاهيم نوراني كلام وحي و ارتقاء معلومات قرآني آنان عنوان كرد.

حجت الاسلام كاروند يا بيان اينكه کارکنان رسمي، پيماني و قراردادي اداره تبليغات اسلامي، اتحاديه انجمن اسلامي دانش آموزان، اداره اوقاف و امور خيريه، بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش تويسركان مي توانند تا پنجم شهريور 92 با مراجعه به پايگاه اينترنتي تلاوت به نشاني www.telavat.com در اين مسابقات نام نويسي کنند، افزود: مسابقات تسنيم در رشته هاي حفظ، قرائت و مفاهيم و در دو مرحله استاني و کشوري به ترتيب در مهر و اسفند جاري به شکل حضوري و نيمه حضوري برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تويسركان ادامه داد: شرکت کنندگان در بخش حفظ در سه بخش((سور منتخب)) شامل سوره هاي مبارکه اسراء، مومنون، لقمان و حجرات، دو جزء پيوسته شامل اجزاء 1و2 يا 29و30 يا 1و30 و پنج جزء پيوسته رقابت مي کنند و در رشته مفاهيم هم سؤالات از کتاب تفسير سوره هاي منتخب طراحي مي شود.

حجت الاسلام كاروند يادآور شد: متقاضيان شرکت در رشته قرائت قرآن کريم اين مسابقات هم مي توانند در دو بخش تحقيق و ترتيل با هم رقابت کنند.

يكشنبه 27 مرداد 1392 - 11:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری