دوشنبه 20 مرداد 1399 - 23:21
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس تبليغات اسلامي کوهرنگ:

عمق بخشيدن به ايمان از برکات ماه مبارک رمضان است

حجت الاسلام نصيري، عمق بخشيدن به ايمان را از برکات عبادت در ماه مبارک رمضان دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، رئيس تبليغات اسلامي کوهرنگ در نشست معارف مديران دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان با اشاره به ثمرات و برکات ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبي براي خودسازي است و خداوند متعال بيشترين توجه خود را به بندگانش در اين ماه معطوف مي دارد.

حجت الاسلام نصيري ضرورت ادامه خودسازي پس از ماه مبارک رمضان را مهم دانست و افزود: اگر عمل انسان در ماه مبارک رمضان مورد پذيرش خداوند قرار بگيرد بعد از اين ماه هم آن حالت معنوي در انسان تجلي پيدا مي کند و همان خلوص نيت را حفظ مي کند.

وي، عمق بخشيدن به ايمان را از جمله برکات عبادت در ماه مبارک رمضان بيان و تصريح کرد: در ماه مبارک رمضان همه افعال و رفتار انسان عبادت محسوب مي شود و اين به واسطه آن است که در همه حال انسان خود را در محضر خداوند مي بيند.

نصيري يادآور شد: همانگونه که در ماه رمضان نفس انسان از ارتکاب به فعل حرام امتناع مي کند بايد بعد از ماه مبارک رمضان هم انسان بکوشد تا همان حالت معنوي را حفظ و در همه ي احوال حضور خدا را در زندگي حس کند.

گفتني است، نشست معارف مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان کوهرنگ بيست و سوم مرداد به ميزباني شهرداري و در سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

شنبه 26 مرداد 1392 - 13:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری