سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 17:23
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

فعاليت هزار و 38 مبلغ ديني هم زمان با ماه رمضان در چهارمحال و بختياري

رئيس اداره فرهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: در رمضان امسال هزار و 38 مبلغ و مبلغه در مناطق مختلف اين استان فعاليت هاي تبليغي را انجام دادند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، حجت الاسلام عبدالحميد صفوي گفت: در ماه رمضان امسال هزار و 38 مبلغ و مبلغه به منظور برگزاري هر‌چه بهتر مراسم معنوي ماه مبارک رمضان، تبيين سيره عملي، فضايل اخلاقي و معنوي حضرت علي(ع) و مسئله ولايت فقيه و جامعيت با استفاده از منابع معتبر و شناخته شده، برگزاري پربار مراسم شب‌هاي قدر، تشريح اهميت تشكيل خانواده از ديدگاه اسلام و تأكيد بر موضوع عفاف و حجاب و نقش زن در خانواده به مناطق شهري و روستايي شهرستان هاي اين استان اعزام شدند.

وي با بيان اينکه اين مبلغان از دفتر تبلغات اسلامي حوزه علميه قم و اصفهان، معاونت تبليغ و آموزش‌هاي كاربردي طرح هجرت و سازمان اوقاف و امورخيريه به اين استان اعزام شدند، افزود: مبلغان بومي هم در اين مدت در اجراي فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي مشارکت داشتند.

صفوي تصريح کرد: برگزاري دوره هاي آموزشي قرائت و تفسير قرآن کريم، بيان احکام، برپايي جلسات پرسش و پاسخ ديني، اجراي طرح گفتمان هاي ديني در مساجد، اقامه نماز جماعت و همکاري در اجراي طرح غني سازي اوقات فراغت تبليغات اسلامي از جمله فعاليت هاي مبغان اعزامي ماه مبارک رمضان به شمار مي آيد.

وي با اشاره به حضور 45 روزه برخي از مبلغان در مناطق تبليغي يادآور شد: در رمضان امسال بيش از 31 هزار نفرروز فعاليت تبليغي در چهارمحال و بختياري انجام شده است.

شنبه 26 مرداد 1392 - 10:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری