پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 5:15
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح عملكرد اداره تبليغات اسلامي مسجد سليمان در ماه رمضان 1434

رئيس اداره تبليغات اسلامي مسجد سليمان گزارشي از فعاليت‌هاي اداره تبليغات اسلامي در ماه مبارک رمضان اين شهرستان ارائه داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام عباس علي رستمي‌نيا، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مسجد سليمان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان برنامه‌هاي مختلف فرهنگي و تبليغي در سطح شهرستان توسط مبلغين، مبلغات و مربيان قرآني برگزار شد.

رستمي‌نيا در ادامه افزود: در اين ماه ضمن اعزام 80 مبلغ و مبلغه به مناطق شهري و روستايي توسط اين مجموعه، سرکشي از فعاليت‌هاي روحانيون اعزامي توسط کارشناس مربوطه انجام شده است.

وي افزود: حمايت از برگزاري مناسبت‌هاي مذهبي و ملي در ماه رمضان همچون ميلاد امام حسن مجتبي(ع) و شهادت امام علي(ع) و بزرگداشت روز جهاني قدس را از ديگر برنامه‌هاي اداره تبليغات اسلامي شهرستان در ماه رمضان بيان کرد.

حجت‌الاسلام رستمي‌نيا در ادامه با اشاره به گستردگي برنامه‌هاي قرآني در ماه رمضان خاطرنشان کرد: طي اين ماه چندين کلاس آموزش روخواني و روانخواني قرآن کريم با حضور بيش از 500 نفر از مخاطبان در مراکز مذهبي و قرآني شهرستان از مهم ترين برنامه‌هاي اين اداره در حوزه قرآني محسوب مي‌شوند.

پنجشنبه 24 مرداد 1392 - 13:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری