جمعه 31 فروردين 1397 - 5:26
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي الموت شرقي:

بايد با اجراي فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع جوانان را به مساجد جذب كنيم

سرپرست دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي الموت شرقي گفت:بايد با اجراي فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع جوانان را به مساجد جذب كنيم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام حجت شعباني سرپرست دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي بخش الموت شرقي،چهارشنبه 23 مرداد ماه 92 اظهار داشت:بايد با اجراي فعاليت‌هاي فرهنگي متنوع جوانان را به مساجد جذب كنيم.

وي افزود:روحانيون با ارتباط خوب و صميمانه اي که با جوانان برقرار مي کنند و يا با همکاري آنها گردهمايي هاي خاصي را که تشکيل مي دهند، بيشتر به جذب جوانان مي انجامد و گاهي اوقات برقراي ارتباطي عاطفي و احساسي به جذب بيشتر آنها به مساجد منجر خواهد شد.

شعباني تصريح كرد:مسلمانان با حضور در مساجد بر وحدت و همبستگي خود مي‌افزايند و زمينه‌اي براي تعالي روح خود در مسائل ديني، اجتماعي و سياسي را فراهم مي‌كنند.

وي خاطر نشان كرد: اگر جوانان در مساجد نکات ارزشمندي را فراگيرند و در برخورد با آنها گروههاي مختلف از متوليان مساجد با خوبي، خوش رويي و حسن خلق برخورد کنند، به طور يقين در جذب آنها بسيار مؤثر خواهد بود.

وي ادامه داد:شيطان از مساجد و نماز هراس دارد و هدف خالي كردن مساجد از نمازگزاران را در سر مي‌پروراند و بايد در اين زمينه مردم را نسبت به اين افكار شيطان آگاه كرد.

چهارشنبه 23 مرداد 1392 - 22:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری