چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 16:25
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

افزايش 100 درصدي فعاليت فرهنگي و مذهبي شهرستان قلعه گنج در رمضان 92

امام جمعه قلعه گنج از افزايش 100 درصدي فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي در اين شهرستان در ماه مبارک رمضان 92 با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي کهنوج خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام احمد نجنو در گفتگويي اظهار داشت: در ليالي مبارک قدر ذاکران اهل بيت عصمت و طهارت(ع) قلعه گنج با حضور در مساجد، حسينيه ها، هيئات مذهبي و محافل ديني نسبت به برگزاري مراسم احياء و قرائت ادعيه هاي سفارش شده، ذکر مصيبت و توسل به ائمه اطهار(ع)، قرائت دعاي جوشن کبير، ابوحمزه ثمالي تا سحرگاهان قدر به راز و نياز باحق تعالي و دعوت جوانان و نوجوانان به محافل مذهبي اقدام کردند.

حجت الاسلام نجنو افزود : برپايي محافل جشن و شادي مولود رمضان کريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي(ع)در يکصد منقطه شهرستان قلعه گنج را از ديگر فعاليت در ماه مبارک رمضان برشمرد.

وي ابراز داشت : با همکاري روحانيون اعزامي و طرح هجرت شهرستان برنامه هاي فرهنگي و مذهبي و برپايي دوره هاي آموزشي احکام، آشنايي با فرق و مذاهب، برگزاري جلسات هم انديشي ، آموزش احکام، محافل قرآن و سخنراني در طول ماه مبارک رمضان در اين شهرستان برگرار شد .

امام جمعه قلعه گنج تصريح کرد : سرکشي به ايتام ، سرکشي به روحانيون مبلغ و جلسه با انان ، بازديد از مساجد ، جزء خواني قران کريم و کلاس هاي تفسير قران از ديگر برنامه هاي اجرايي در شهرستان قلعه گنج است .

نجنو از افزايش 100 درصدي فعاليت‌هاي فرهنگي در اين شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد:با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي کهنوج و ايجاد تعامل و مشارکت ديگر دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان قلعه گنج فعاليت‌هاي فرهنگي و تبليغي در مقايسه با سال قبل 100 درصد افزايش داشته است.

چهارشنبه 23 مرداد 1392 - 13:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری