چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 17:38
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

1500 روز تبليغ حاصل تلاش مبلغان ماه مبارک رمضان در حاجي آباد

رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد از اجراي 1500 روز تبليغ ويژه رمضان 1434 در ماه مبارک رمضان در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام فواديان رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان حاجي آباد با اعلام اين خبر افزود: بحمدلله اين شهرستان در طول ماه مبارک رمضان پذيراي تعداد 50 مبلّغ و مبلّغه بومي، مستقر، طرح هجرت و مبلّغان اعزامي از دفتر تبليغات اسلامي،طرح هجرت و حوزه علميه قم بود و اين مبلغان در مناطق مختلف از جمله مساجد، حسينيه‌ها، هيئات‌، ادارات و بخش و روستاها به ترويج و تبليغ معارف الهي پرداختند.

وي افزود: اداره تبليغات اسلامي از همه توان خود جهت تامين امکانات مساجد روستايي و شهري به‌‎منظور جذب روحاني در ايام ماه مبارک رمضان استفاده کرد و اميدواريم بتوانيم براي مناسبتهاي آتي از جمله ماه محرم تعداد مبلغ بيشتري به مساجد و محافل مذهبي اعزام کنيم.

حجت الاسلام فواديان هدف از اين اعزام را ارتقاء سطح آگاهي و بينش عمومي مردم عنوان کرد و افزود: روحانيون اعزامي در محل فعاليت خود در خصوص فلسفه روزه، فضائل ماه رمضان، اصول اعتقادي، احکام روزه، مباحث ديني و رفع شبهات ديني و ... سخنراني كردند.

فواديان در پايان تصريح کرد: 1500 روز تبليغ ديني نتيجه اعزام 50 مبلغ مذهبي به مناطق شهري و روستايي در شهرستان حاجي آباد و بخش‌ها و روستاهاي تابعه اين مناطق در طول 30 روز فعاليت تبليغي ويژه ايام ماه مبارک رمضان است که توسط مبلّغان اعزامي و بومي و روحانيون مستقر در اين شهرستان تحقق يافته است.

چهارشنبه 23 مرداد 1392 - 13:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری