جمعه 28 شهريور 1399 - 14:30
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد

برگزاري 19 محفل انس با قرآن در استان گلستان

مسئول دارالقرآن کريم استان گلستان گفت: به همت اداره کل تبليغات استان 19 محفل انس با قرآن درگلستان در ماه مبارک رمضان انجام شد.

حسن ديدگاه، مسئول دارالقرآن کريم استان گلستان در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار شبستان گفت: 19 محفل انس با قرآن کريم با همکاري اداره کل دفتر امور روستايي استانداري گلستان در ايام ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وي افزود: طرح با قرآن در ماه رمضان در 10 نقطه استان اجرا شد که در اين ايام با برنامه ريزي وهماهنگي که با سيماي مرکز گلستان شده بود توانستيم با حضور قاريان ممتاز استان هر روز يک جزء از قرآن کريم را تلاوت و از شبکه استان پخش نماييم .

ديدگاه يادآورشد: ششمين برنامه کاروان نور در 9 شهر استان با حضور اساتيد و قاريان بين المللي اجرا شد که اين کار با همکاري ادارات کل اوقاف و امور خيريه ، فرهنگ وارشاد اسلامي و صدا و سيماي استان برگزار شد.

وي اظهارداشت: در اين ايام 200 کلاس آموزش هاي عمومي، تخصصي، تفسيري و ترجمه قرآن در سطح استان برگزار شد.

مسئول دارالقرآن کريم استان گلستان، اعزام 100 مورد قاري، داور، مجري و گروه تواشي به ادارات و دستگاه هاي کل استان را از ديگر برنامه ها در ايام ماه مبارک رمضان دانست و گفت: 5 محفل انس با قرآن با همکاري سازمان فرهنگي ورزشي گرگان برگزار شد .

وي خاطرنشان کرد: بيش از 300 چهره فعال قرآني با مدير کل تبليغات اسلامي گلستان نشست صميمي داشتند.

ديدگاه، هدف از برگزاري اين برنامه ها را تشويق و ترغيب مردم به ويژه جوانان را به سمت قرآن و گسترش فعاليت هاي قرآني دانست.

چهارشنبه 23 مرداد 1392 - 13:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری