پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 0:3
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح برنامه هاي اجرا شده از سوي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خمين به مناسبت ماه مبارک رمضان

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خمين برنامه هاي اجرا شده اين اداره به مناسبت ماه مبارک رمضان را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،کارشناس فرهنگي و تبليغات ديني اداره تبليغات اسلامي شهرستان خمين در گفت وگو با سايت خمين نيوز گفت : امسال در ماه مبارک رمضان اعزام 90 نفر مبلغ به شهرستان خمين اعزام شد ، اين مبلغين علاوه بر اقامه نماز جماعت وبيان احکام شرعي به برگزاري کلاسهاي قرآن و معارف ، عقايد و احکام اهتمام داشتند.

عسگري افزود: برنامه هاي ديگري از قبيل طرح قرآن آموزي که شامل آموزش قرآن در سطوح مختلف قرآني در رشته هاي روخواني , روانخواني , تجويد , صوت و لحن , تفسير و ترجمه و ... در حال برگزاري است.

وي افزود : بيش از 110 کلاس از اول تيرماه تا آخر شهريور ماه برگزار مي شود.

وي اظهار داشت در راستاي غني سازي اوقات فراغت جوانان ونوجوانان 6 باشگاه فرهنگي ويژه جوان بالاي 18 و بوستان نماز ويژه نوجوانان در حال برگزاري است که شرکت کنندگان با مباحث ديني و پژوهشي و .. آشنا مي شوند.

عسگري در ادامه گفت : در اين کلاسها از اساتيد بومي استفاده شده است ولي در آموزش صوت و لحن قرآن کريم از اساديد ممتاز کشوري از تهران استفاده مي گردد.

وي افزود تعداد نفرات شرکت کننده در اين کلاسها بيش از 1800 نفر در مقاطع پيش دبستاني تا بزرگسالان مي باشد و براي قبول شدگان گواهينامهپايان دوره صادر خواهد شد.

چهارشنبه 23 مرداد 1392 - 9:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری