جمعه 24 مرداد 1399 - 4:50
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

اعزام 150 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شوش

رئيس اداره تبليغات اسلامي شوش از اعزام 150 نفر تبليغ در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام علي سپهوند، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان شوش گفت: با توجه به معنويت حاکم بر ماه مبارک رمضان و آمادگي دل‌ها براي پذيرش حق، همچنين حضور حداکثري مردم در مساجد و هيئات مذهبي، زمينه مناسبي براي ترويج هر چه بيشتر فرهنگ‌هاي متعالي ديني و ملي فراهم مي‌شود که بايد از اين فرصت به بهترين نحو ممکن بهره برد.

سپهوند عنوان کرد: جذب نسل جوان به سوي باورها و اعتقادات ديني و ملي، آگاه سازي آنان از اصول دين و شرح آثار مثبت آن، پاسخ به ابهامات ديني و مسائل شرعي از پيامدهاي مثبت اين ماه مبارک است که موجب شکست دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگي مي‌شود.

وي افزود: در اين راستا با همکاري حوزه علميه شهرستان اقدام به 150 مبلغ بومي و غيربومي به مساجد، حسينيه‌ها، مراکز فرهنگي و ادارات در شهرهاي شوش، حر، الوان، شاوور، فتح المبين و روستاها تابعه، کردند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي تصريح کرد: اين مبلغين در ماه ضيافت الهي، با اقامه نماز جماعت، سخنراني و بيان احکام به سوالات مردم پاسخ دادند و ابهامات ديني که در ذهن خلاق نسل جوان پديد آمده بودرا با آيات قرآني و احاديث معتبر برطرف كردند.

سه‌شنبه 22 مرداد 1392 - 15:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری