چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 19:47
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

سازمان جوانان هلال احمر مبدأ ورودي جوانان به عرصه امداد و نجات است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير گفت : سازمان جوانان هلال احمر مبدأ ورودي جوانان به عرصه امداد و نجات در راستاي پيشبرد اهداف اين جمعيت است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام اكبر سلطاني از برگزاري كلاسهاي امداد هلال احمر ويژه هيئات مذهبي در سطح مساجد اين شهرستان خبر داد.

سلطاني سازمان جوانان هلال احمر را مبدأ ورودي جوانان به عرصه امداد و نجات و در راستاي پيشبرد اهداف اين جمعيت اعلام کرد.

وي عنوان كرد : اين دوره با تأکيد بر گسترش خدمات امدادي و براي انتقال تجربيات امدادگران سازمان امداد و نجات به اعضاي هيئات مذهبي برگزار شد.

سلطاني اظهار داشت : وجود آمادگي در عوامل امدادي و نيز عموم مردم و آشنايي آنان با شيوه ها و روش هاي امداد رساني و كمك به مصدومين و مجروحين نيز بايستي مورد توجه قرارگيرد تا در لحظات حادثه بتوان در سريعترين زمان ممكن به ياري آسيب ديدگان شتافت .

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير در اين راستا تصريح كرد : پيشرفت آموزش‌هاي امدادي و پيشگيري از وقوع حوادث، ارائه خدمات امدادي مناسب و کاهش آمار حوادث و سوانح را از اهميت برگزاري اين دوره اعلام کرد و افزود : تحقق خواسته‌هاي علمي، امدادي اعضا، يادگيري و ارتقاي مهارت، ايجاد روحيه نشاط و شادابي، آشنايي جوانان با فعاليت‌هاي امدادي را از دلايل برگزاري دوره‌هاي هلال احمر ذكر كرد.

سه‌شنبه 22 مرداد 1392 - 15:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری