شنبه 25 مرداد 1399 - 15:7
پربازديدترين اخبار از استان
كرمانشاه
  • هيچ خبري موجود نيست

اعزام 500مبلغه در ايام ماه مبارک رمضان به نقاط مخلف استان کرمانشاه

معاون فرهنگي،پژوهشي و آموزشي اداره‌کل تبليغات اسلامي کرمانشاه از اعزام 500مبلغه در ايام ماه مبارک رمضان به نقاط مخلف اين استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل تبليغات اسلامي کرمانشاه, حجت‌الاسلام سعيد مهدوي‌امين معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي اين اداره‌کل 16مرداد92ضمن بيان مطلب فوق افزود:با برنامه‌ريزي انجام شده تاکنون براي800مبلغه که داراي مدرک سطح 2 يا3 حوزوي هستند توسط امور بانوان اين اداره کل پرونده تبلغي تشکيل شده است و ساماندهي شده‌اند.

معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي اداره‌کل تبليغات اسلامي کرمانشاه اظهارداشت:ايجاد اين ظرفيت عظيم تبليغي مي‌تواند نقش بسزايي در مباحث فرهنگي و تبليغات ديني داشته باشد.

وي تصريح کرد:متاسفانه از اين ظرفيت ويژه تبليغي تاکنون استفاده مناسب و بهينه‌اي نشده است و به گونه‌اي مي‌توان گفت مغفول مانده است.

مهدوي گفت:سازمان تبليغات اسلامي با طرح ساماندهي مبلغات در سراسر کشور توانست اين پتانسيل مهم در عرصه تبليغ را شناسايي و از آن استفاده کند.

حجت‌الاسلام سعيد مهدوي‌امين در پايان گفت:در پي اعزام مبلغات در سال‌هاي گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان، در سالجاري ظرفيت اعزام مبلغات در سطح استان به 500نفر رسيده است که به شهرها، بخش‌ها، روستاها و مراکزي که بستر تبليغي دارند اعزام شده‌اند.

دوشنبه 21 مرداد 1392 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری