چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 16:58
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تجليل از قاريان جزء خواني در ماه مبارك رمضان در مسجد جامع روستاي مالك اشتر شوش

رئيس اداره تبليغات اسلامي شوش از مراسم تجليل از قاريان جزء خواني در ماه مبارك رمضان و فعالان فرهنگي نوجوان در مسجد جامع روستاي مالك اشتر بخش شاوور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام علي سپهوند، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان شوش از مراسم تجليل از قاريان جزء خواني در ماه مبارك رمضان و فعالان فرهنگي نوجوان در مسجد جامع روستاي مالك اشتر بخش شاوور خبر داد افزود: قرآن وسيله رستگاري بشر است كه اگر به آن متمسك شويم و عمل‌كننده به آن باشيم رستگاري در دنيا و آخرت را در پي دارد.

سپهوند تصريح کرد: بر بهره‌‌مندي جوانان از اين فرصت ارزشمند براي جواني بهترين و فرصت تزکيه نفس ارتباط با خداوند است و قرآن بزرگترين وسيله و سرمايه است، به همين مناسبت مراسم تجليل از قاريان جزء خواني در ماه مبارك رمضان و فعالان فرهنگي نوجوان در مسجد جامع روستاي مالك اشتر بخش شاوور شوش با حضور روحاني اعزامي از قم برگزار شد.

وي بيان کرد: در اين مراسم حجت‌الإسلام انصاري از مبلغين با سابقه اعزامي از قم حضور داشتند و از 20 نفر از جوانان فعال قرآني با همکاري اداره تبليغات اسلامي، تجليل و هدايايي داده شد.

عضو شوراي فرهنگ عمومي شهرستان شوش خاطر نشان کرد: حجت‌الاسلام انصاري در اين مراسم ضمن بيان فضيلت ماه و قرائت كتاب قرآن کريم و اهميت شناسايي و تجليل از چهره‌هاي قرآني تجليل شد.

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 22:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری