چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 17:25
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم اختتاميه طرح با قرآن در رمضان در ايلام

مراسم اختتاميه طرح با قرآن در رمضان ويژه ترتيل خواني قرآن كريم در ماه مبارك رمضان با حضور نماينده معظم ولي فقيه در ايلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام،در اين مراسم كه در قالب محفل انس با قرآن كريم برگزار شد 2نفر از قاريان برتر استان ،مالك عبدي و حاج فرضعلي محق به تلاوت آياتي از قرآن كريم پرداختند .

اجراي تواشيح و برنامه حفظ قرآن كريم از ديگر برنام هاي اين محفل بود .در خلال اي برنامه حجت‌الاسلام شريفي راد مدير كل تبليغات اسلامي استان ايلام ضمن تشكر و قدرداني از دارالقرآن الكريم و قاريان قرآن كريم در اجراي برنامه ترتيل خواني ماه مبارك مردم را به تشكيل جلسات قرآني خانگي تشويق و ترغيب كرد.

آيت‌الله لطفي نماينده معزز ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام نيز طي سخناني راه اندازي چنين جلساتي را از بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي دانست وگفت: انس و همنشيني با قرآن انسان را از گناه باز مي دارد و به فكر انسان و زندگي انسان تعالي مي دهد . وي همچنين ماه رمضان را فرصت خودسازي و قرآن آموزي ياد كرد و از همه خواست كه در تمام طول سال با قرآن انس و الفت بيشتري داشته باشند .

در پايان مراسم از تعداد 20 نفر از قاريان و مرتلين تجليل به عمل آمد و به تعداد 180 نفر از برندگان مسابقه تفسير قرآن جوايزي اهدا شد.

عکس:محمد ولي‌بيگي

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 22:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری