چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 20:41
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير كل تبليغات اسلامي استان گلستان

انسي كه با قرآن درماه رمضان بدست آمد بايد حفظ شود

حجت الا سلام نورالله ولي نژاد با اشاره به اتمام ماه مبارك رمضان گفت: لازم است انسي كه ميان ما با قرآن و اين ماه انجام شده است را حفظ كنيم و اين رابطه را قطع نكنيم.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان گلستان،حجت الاسلام نورالله ولي نژاد در مراسم وداع با ماه رمضان در حسينه دزياني ها با اشاره به اينكه در واقع ما اين ماه را تازه بدست آورده ايم اظهار داشت:ما دل را به ماه رمضان داده ايم تا بتوانيم در ماه رمضان ديگر بدست بياوريم و لازم است انسي كه ميان ما با قرآن و اين ماه انجام شده است را حفظ كنيم و اين رابطه را قطع نكنيم.

مدير كل تبليغات اسلامي استان گلستان با بيان اينکه در كشور مسلمان ايران مردم از جلسات قرآني استقبال خوبي مي كنند و آن را خوب درك مي كنند افزود: اين نشانه دين داري و خوبي مردم است و اينكه جامعه به خوبي مفاهيم اين جلسات و احترام به قرآن را درك كرده است.

وي با بيان اينكه جلسات انس با قرآن همچنان بايد ادامه يابد تصريح داشت: جلسات قرآني را در همه جا بخصوص كوچه ها و محله ها بايد حفظ كرد و سعي كنيم تا اين جلسات توسعه پيدا كند چرا كه اين جلسات ظرفيتي است كه باعث قرآني شدن شهرمان مي شود.

گفتني است اين مراسم درچهار شنبه 16مرداد92برگزارشد.

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 13:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری