شنبه 14 تير 1399 - 19:46
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

اقامه نماز عيد سعيد فطر در شوش

کارشناس تشکل‌هاي ديني اداره تبليغات اسلامي شوش از برگزاري نماز عيد سعيد فطر در روز جمعه به امامت حجت‌الاسلام سيد محمد امام، امام جمعه اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، مهدي خنيفر، کارشناس تشکل‌هاي ديني اداره تبليغات اسلامي شهرستان شوش گفت: در عيد سعيد فطر نداي تکبير مرد و زن، کوچک و بزرگ در شهر شوش طنين انداز شد و مردم شوش با حضور باشکوه خود در مساجد و از جمله مصلاي اين شهر نماز عيد فطر را اقامه کرد.

خنيفر افزود: حجت‌الاسلام اماميان امام جمعه شوش در خطبه‌هاي نماز عيد سعيد فطر با تاکيد بر پرداخت زکات فطريه به موقع نشان از تاثير ماه مبارک رمضان بر انسان و همدردي با نيازمندان است.

وي تصريح کرد: اماميان بر رعايت تقواي الهي به عنوان ثمره يک ماه عبوديت و بندگي ماه مبارک رمضان در ديگر روزها و ماه‌هاي سال تاکيد کرد و بايد دقت کرد پس از ماه رمضان نيز روحيه ديني و معنويت‌هاي کسب شده در ضيافت الهي در طول سال حفظ و تقويت شود تا فضاي جامعه از زشتي‌ها و آلودگي‌هاي اخلاقي و رفتاري پاک شود.

گفتني است، امام جمعه شهرستان شوش همچنين با اشاره به مسائل روز جهان اسلام به‌ويژه کشورهاي عراق، سوريه و مصر بر حفظ هوشياري در برابر توطئه‌هاي دشمنان اسلام تاکيد کرد.

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 12:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری