يكشنبه 6 خرداد 1397 - 14:24
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

ابراز خرسندي رهبر انقلاب از برگزاري محفل جزءخواني در شهرستان آران و بيدگل

در ديدار قاريان ممتاز کشوري با مقام معظم رهبري معظم له از برگزاري محفل جزءخواني در شهرستان آران و بيدگل ابراز خرسندي نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، بر اساس سنت ديرينه جزء خواني در ماه بهار قرآن ، ماه صيام و صلات ، رهبر معظم انقلاب پيش از ظهر 27 ماه مبارک رمضان ، ميزبان قاريان ممتاز کشوري از اقصي نقاط ميهن عزيز اسلامي است .

خيل مشتاقان جمعيت و نظاره جوانان و نوجوانان پاک و با صفا در حسينيه امام خميني (ره ) اين وعده گاه خاطره انگيز و دلنشين ، دست دلت را مي گيرد و همچو غباري به هواي دوست مي کشاند و تو خود را کوچکي در ميان دلهاي خدايي مي پنداري .

از مدت ها پيش دو نفر از عزيزان در شهرستان آران و بيدگل بيست و هفتم ماه مبارک رمضان را انتظار مي کشيدند اماتمام آن انتظار در يک سو و ثانيه هاي حضور يک سو .

قرائت کلام نور در محضر رهبر فرزانه انقلاب آنهم با نواي گرم عزيزان برخاسته از ديار کويري.

اما انتظار به سر آمد جوانان عاشق و واله و ولايت شناس در 27 ماه مبارک رمضان وارد دريايي از معنويت حسينيه امام خميني شدند و آقايان( علي اصغر قديري مفرد وحسن احمدي زاده )در جايگاه قاريان قرار ميگيرند .برادر علي اصغر قديري مفرد دومين بار است که به محضر مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مشرف ميشوند اما اين بار ديدار صميمانه پس از اقامه نماز ظهر و عصر و روي گشاده رهبر خاطره اي ديگر که شيرين ترين لحظات زندگي است برجاي ميگذارد .

آقاي قديري مفرد ميگويد :خواستم که بگويم حضرت آقا دعايم کن که حضرت آقا قبل از گفتن من بهترين آرزوي عالمين يعني عاقبت به خيري را برايمان از خداوند مسئلت نمودند .و در اين ديدار که آقاي آقا بيگي مجري صدا و سيما وتهيه کننده آيين ملي جزء خواني در حرم محمد هلال حضور داشتند تصويري زيبا از آيين جزءخواني را به همراه چند کتاب از زندگي نامه محمد هلال بن علي (عليه السلام ) خدمت رهبري تقديم کردند.ورهبر معظم انقلاب از برگزاري محفل جزء خواني در حرم محمد هلال بن علي (عليه السلام ) ابراز خرسندي نمودند.

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 10:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری