چهارشنبه 25 تير 1399 - 7:11
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

آغاز ثبت نام دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم ويژه دستگاه‌هاي فرهنگي در اردبيل

کارشناس قرآني تبليغات اسلامي اردبيل از آغاز ثبت نام دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم ويژه دستگاه‌هاي فرهنگي در اردبيل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، زهره عباسي با اعلام اين خبر گفت: مسابقات قرآني تسنيم با هدف ايجاد شور قرآني و ترغيب افراد براي فراگيري،آشنايي و انس با مفاهيم نوراني قرآن و عمل به آن ويژه دستگاه‌هاي فرهنگي كشور ( مديران ، كاركنان و همسران ايشان) برگزار مي‌شود.

وي به نحوه برگزاري اين مسابقات اشاره کرد و افزود: مسابقات قرآني تسنيم در دو مرحله استاني و مرحله كشوري برگزار مي شود و كساني كه در مرحله اول حد نصاب نمره قبولي را كسب کنند به مرحله كشوري راه مي يابند.

عباسي افزود: اين مسابقات در رشته‌هاي حفظ و مفاهيم قرآن ويژه خواهران و برادران و قرائت ويژه برادران به صورت ترتيل و تحقيق برگزار مي شود که در مرحله استاني حفظ 2 جزء پيوسته و 5 جزء پيوسته، سور منتخب (سوره هاي مباركه اسراء، مومنون، لقمان و حجرات)، مفاهيم خواهران و برادران ترجمه و تفسير (سورهاي مباركه لقمان و حجرات و آياتي از سوره اسراء و مومنون) و در رشته مفاهيم به صورت كتبي از كتاب تفسير سور منتخب خواهد بود.

گفتني است، علاقمندان براي شرکت در اين مسابقه مي توانند تا تاريخ 5 شهريور 92 در مرکز استان به دارالقرآن الکريم تبليغات اسلامي اردبيل و در شهرستان ها به ادارات تابعه مراجعه کنند.

يكشنبه 20 مرداد 1392 - 8:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری