يكشنبه 27 مرداد 1398 - 23:34
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير دفتر تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري خبر داد:

آغاز به کار باشگاه تئاتر كودك و نوجوان

حسن دولت آبادي درباره راه اندازي باشگاه تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري، گفت: در حال حاضر 6 هزار شماره تلفن از مخاطبان تئاتر كودك و نوجوان و خانواده هاي علاقه مند داريم و باشگاه تئاتر و اجراهاي نمايش بعد از ظهر حوزه هنري به زودي آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دولت آبادي مدير دفتر تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري با بيان اين كه باشگاه تئاتر كودك و نوجوان در حال راه اندازي است، گفت: مقدمات اين كار فراهم شده و در حال حاضر حدود 6 هزار شماره تلفن از مخاطبانمان به دست آورده ايم تا دعوتشان كنيم، يك سري از تلفن ها شماره هايي است كه خود خانواده ها در تماس با ما در اختيارمان قرار داده اند و همچنين در اجراهايي كه صبح ها داشته ايم به دانش آموزان كارت هايي داده شده و خانواده هايشان استقبال كرده اند و عضو شده اند.

وي ادامه داد: برخي خانواده ها هم در بازار تئاتر كودك و نوجوان كه ما در آن شركت داشته ايم آمده اند و فرم هاي عضويت در باشگاه تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري را پر كرده اند و البته تعدادي از تلفن ها را هم از تالار هنر و از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گرفته ايم و به اين ترتيب حدود 6 هزار شماره تلفن از مخاطبانمان داريم و از طريق روابط عمومي با آن ها در تماس خواهيم بود.

دولت آبادي عنوان كرد: شرايط برپايي باشگاه تئاتر كودك و نوجوان مشخص است، هر كودكي كارت هاي مخصوص باشگاه را از ما دريافت مي كند و كساني كه كارت مي گيرند مي توانند با 3 نفر بيايند و تئاتر هاي كودك حوزه هنري را ببيند و در برنامه هاي ديگري هم كه داريم شركت كنند. اين مخاطبان براي جشنواره تئاتر كودك و نوجوان سوره ماه حوزه هنري هم دعوت مي شوند تا در صورت علاقه بيايند و از آثار كودك و نوجوان استفاده كنند.

او افزود: تئاتر هاي كودك و نوجوان باشگاه براي فرزندان پرسنل حوزه هنري رايگان است و حق عضويت از آن ها گرفته نمي شود.

وي با بيان اين كه با شروع فعاليت باشگاه تئاتر كودك و نوجوان اجراي بعد از ظهر در حوزه هنري داير خواهد بود، اظهار كرد: در حال توليد تعداد زيادي نمايش كودك و نوجوان هستيم تا هم براي باشگاه مخاطبان و هم اجراي مدارس كه از ماه مهر به بعد آغاز مي شود نمايش هايمان آماده اجرا و روي صحنه رفتن باشند.

مدير دفتر تئاتر كودك و نوجوان حوزه هنري گفت: گروه هاي نمايشي كه در شهرستان هستند مي توانند با همكاري حوزه هنري استان مربوطه (مانند سال گذشته كه سه كار از استان ها در تهران اجرا شد) به تهران بيايند و اجرا داشته باشند و همچنين گروه هاي تهراني هم در صورت تمايل مي توانند در حوزه هنري اثر خود را به روي صحنه ببرند.

وي در پايان گفت: آثار برگزيده جشنواره تئاتر كودك و نوجوان سوره ماه حوزه هنري هم بسته به تمايل خود گروه ها مي توانند در طول سال هم صبح و هم براي باشگاه و بعدازظهر ها اجرا داشته باشند.

پنجشنبه 17 مرداد 1392 - 13:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری