سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 22:31
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم در استان مرکزي

دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم ويژه مديران ،کارکنان دستگاه هاي فرهنگي استان مرکزي برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام محمد رضا شفيعي کارشناس امور قرآني اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي امروز با بيان اين مطلب گفت:اين مسابقات با هدف جلب حداکثري کارکنان دستگاه هاي فرهنگي در جهت انس با قرآن کريم و ايجاد فضاي قرآني در جامعه در سال جاري برگزار خواهد شد.

وي افزود:در اين دوره از مسابقات علاوه بر مديران و کارکنان دستگاه هاي عضو همسران آنها مجاز به حضور در اين مسابقه خواهند بود.

وي اظهار کرد:هرشرکت کننده تنها مجاز به شرکت در يکي از رشته هاي حفظ و قرائت است،اما علاوه بر آن مي تواند در رشته مفاهيم از کتاب تفسير سوره منتخب لقمان،حجرات و آياتي از سوره هاي اسرا و مؤمنون نيز ثبت نام کند.

شفيعي تصريح کرد:ثبت نام نفر اول کشوري سال گذشته فقط در رشته اي که سال قبل در آن رتبه کسب نکرده اند مجاز خواهد بود.

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ادامه داد:زمان ثبت نام داوطلبان از تاريخ 5 مرداد سال جاري آغاز شده و تا 5 شهريور سال جاري ادامه خواهد داشت و کساني که مايل به ثبت نام در اين مسابقه هستند مي توانند از طريق سايت تلاوت به نشاني www.telavat.ir مراجعه کنند و سايت هاي دستگاه هاي عضو شوراي فرهنگي کشور هم به سايت تلاوت لينک شده است.

کارشناس امور قرآني اداره کل تبليغات اسلامي ابراز داشت:اين مسابقات در دو مرحله استاني که در مهر و آبان سالجاري و کشوري که در بهمن سال جاري در رشته حفظ که شامل حفظ سوره هاي مبارکه اسراء،مؤمنون،لقمان،حجرات و رشته قرائت به صورت تحقيق و ترتيل برگزار خواهد شد.

وي در پايان خاطر نشان کرد:نفرات اول هر رشته به مرحله کشوري راه خواهند يافت و ضمنا به نفرات اول تا سوم هر رشته در مرحله استاني جوايز ارزنده اهدا خواهد شد.

يكشنبه 13 مرداد 1392 - 11:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری